PYTANIA I ODPOWIIEDZI

Czy zakupy w LilStar są bezpieczne?
Oczywiście, że tak! W naszym sklepie zawsze masz 21 dni na zwrócenie produktu bez podania przyczyny.

Czy zakup przez internet jest bezpieczny?
TAK! Posiadamy certyfikat SSL zapewniający bezpieczeństwo transakcji internetowych. Dodatkowo współpracujemy z największymi i najbezpieczniejszymi firmami procesującymi transakcje internetowe: DotPay, Przelewy24 i PayPal. Wszystkie te firmy zapewniają bezpieczeństwo.

Jakie formy płatności są dostępne w LilStar?
W LilStar masz możliwość płacenia szybkim przelewem internetowym (środki księgowane są w przeciągu kilku minut), zwykłym tradycyjnym przelewem na konto. Dodatkowo masz możliwość zamówienia produktów i opłacenia ich kurierowi przy dostawie

W jakim czasie dostanę zamówione produkty?
To zależy. Większość produktów wysyłamy tego samego lub następnego dnia. Czasem może się zdarzyć (jak w przypadku marki Muzpony), że wysyłka zajmie nam 3,4 dni - jest to związane z czasem oczekiwania na producenta. Część produktów wykonywana jest na zamówienie dlatego całkowity czas może trwać nawet do 4,5 dni roboczych. Zawsze informujemy ile potrwa realizacja Twojego zamówienia. W momencie wysłania paczki dostajesz od nas SMS i email z informacją o wysyłce.

W jaki sposób wysyłacie paczki?
Wszystkie zamówienia realizujemy za pomocą kuriera DPD, UPS, Paczkomatów albo Pocztą Polską. Paczki są zabezpieczone i należycie spakowane.

Co w przypadku kiedy towar nie spełni moich oczekiwań?
Nie ma najmniejszego problemu. U nas zawsze możesz wymienić lub oddać zakupione produkty