MUMLA

Zachwycające wzory, nieoczywisty dobór kolorów i pasja do tworzenia rzeczy wyjątkowych. Taka jest MUMLA.

Pełna swobody, radości z przebywania z bliskimi i pięknych chwil w przyjemnym otoczeniu.

To, co nas wyróżnia to indywidualizm. Tworzymy rzeczy niepowtarzalne. Wszystkie wzory i tkaniny to efekt naszych przemyśleń, prób i wyborów. Zamiast masowej produkcji, starannie wybieramy to, w czym sami czulibyśmy się najlepiej. Nasze produkty są uniwersalne. Chcemy, by każdy, bez względu na wiek czy płeć, poczuł, że otrzymał od nas to, co najlepsze. By każdy nasz produkt wprawiał w dobry nastrój. Wasze dobre samopoczucie to nasz powód do radości. Wierzymy, że domowa codzienność może być wyjątkowa i chcemy się tą ideą dzielić z innymi.

MUMLA to nie tylko projekt, to przede wszystkim ludzie. Mamy wspaniały zespół, który każdego dnia z energią i zapałem rozwija coraz to nowe pomysły. To kilka osób pracujących na to, by MUMLA spełniała Wasze marzenia. Osią zespołu są dwie niebanalne kobiety, Karolina i Marta.

Karolina – z zawodu inżynier, z zamiłowania estetka, fanka prostego wzornictwa. Niepoprawna optymistka, będąca mamą dwójki dzieci – MUMLI i urwisa Tosia. Porzuciła pracę w korporacji na rzecz realizowania swoich pasji. Nieustająco szuka inspiracji w otaczającej rzeczywistości, a każdy przedmiot czy tkanina może stać się dla niej pretekstem do stworzenia czegoś wyjątkowego. Autorka kolekcji „Klasyka gatunku”.

Marta – psycholożka i graficzka, która uwielbia Skandynawię. Kiedy akurat się nie uczy, podróżuje – najchętniej rowerem, na północ. Nie dla niej etat za biurkiem. Spełnia się w różnorodnych projektach kulturalnych… i tworzeniu pięknych wzorów dla MUMLI. Autorka kolekcji „Na wietrze” i „Szkolne łamigłówki”.


Brak produktów. Sprawdź czy odpowiednio wybrałeś filtr.

Koszyk

Suma: 0.00 PLN